KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494201
nr 1749 4201
Annika Pettersson, Komposition. Signerad, daterad -11. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x53
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:22:44
700 kr
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
nr 1749 4201
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 8 december 2025 |
8 dec
Kvinnliga Konstnärer